Fransız XP Dedektör Modelleri ve Fiyatları Ucuz Satın Al - İstanbul Dedektör Teknolojileri Merkezi

Ürün Ara
İçeriğe git

Ana menü:

Fransız XP Dedektör Modelleri ve Fiyatları Ucuz Satın Al

Define Dedektörü > Dedektörler > Xp Dedektör
XP Dedektör Modelleri
Xp Deus Dedektör
xp deus kablosuz dedektör

Xp Deus  ( Türkiye Bir İlk Kablosuz Dedektör )

Patentli mimarisi üç unsur üzerine kuruludur: başlık ve kulaklık seti, wireless (kablosuz) bağlantı özelliği. Güç, hız, hassasiyet , hafiflik ve yoğunluk tüm bileşenler eklenerek öncü teknolojiler ile elde edilmiştir. Arama başlığı, sinyallerin işlenmesi için gerekli bileşenleri içeriyor ve böylece kablo bağlantısına ihtiyaç olmuyor.Sinyaller ultra-küçük dijital devreler sayesinde analiz ediliyor ve bu da sinyal alma kalitesini arttırıyor. Dedektör başlığında entegre edilen bu devre toprağın  altından alınan sinyalleri analiz edip anında wireless aracılığı ile kulaklıklara (sesli uyarı) ve uzaktan kumandaya (görsel) gönderiyor.

Xp Goldmaxx Power v4
xp goldmaxx power dedektör

Xp Goldmaxx Power V4  ( Tek Para ve Kalıntı Arama Dedektör )

Gold Maxx Power zor toprak koşullarında mineralli topraklarda küçük ebatlı hedefleri tespit etmek için olağanüstü bir dedektördür. 18 kHz frekans ile çalışma özelliği onu genellikle tespit edilmesi zor olan hedeflere karşı çok hassas yapar (tek para, altın külçe, mücevher ve tüm diğer küçük nesneler.) Çok  sesli modu, demir ayarı ve yeni demir eşik sesi ayarları sayesinde arama yapmak istediğiniz arazilerde iyi sonuçlar almanızı sağlayacaktır. LCD ekrana kıyaslanırsa; İnsan kulağının olağanüstü analizi nedeni ile LCD ekran yerine ani ses sinyalizasyon seçimi tercih edilmiştir.


Xp Gmaxx-2 v4
xp gmaxx 2 v4 dedektör

Xp Gmaxx-2 V4  ( Tek Para ve Kalıntı Arama Dedektör )

Xp Gmaxx 2 Dedekör LCF Ekranlı dedektörler göre metallerin seslerini daha iyi anliz eder. Bu sebepten gmaxx 2 ve goldmax modellerinde LDC ekran kullanılmamıştır. G-Maxx II ses sinyallerini gerçek zamanlı algılar, metallerden aldığı sinyali güclendirir. V4 Verisyonda bobin Toprağa daha iyi nüfuz eğer. Çünkü xp dedektörleri geniş tarama arama başlıkları DD (Double D) kullanılmaktadır. Frekansları anlık olarak değiştirmek mümkündür. Bunun için CH1 veya CH2 Frekans düğmesi kullanılır.XP dedektörler toprak yapısındaki mineralli azaltmak için ayarlamak için otomatik toprak balansı yapıp frekans kaymasını önler ve hedefe odaklanır.

Xp Adventis-2 v4
xp adventis 2 v4 dedektör

Xp Adventis-2 V4  ( Tek Para ve Kalıntı Arama Dedektör )

Xp Adventis 2 Dedekör LCF Ekranlı dedektörler göre metallerin seslerini daha iyi anliz eder. Bu sebepten Adventis modelinde LDC ekran kullanılmamıştır. Adventis dedektör ses sinyallerini gerçek zamanlı algılar, metallerden aldığı sinyali güclendirir. V4 Verisyonda bobin Toprağa daha iyi nüfuz eğer. Xp Adventis 2 dedektörde geniş tarama arama başlıkları DD (Double D) kullanılmaktadır. Frekansları anlık olarak değiştirmek mümkündür. Bunun için CH1 veya CH2 Frekans düğmesi kullanılır. XP dedektörler toprak yapısındaki mineralli azaltmak için ayarlamak için otomatik toprak balansı yapıp frekans kaymasını önler ve hedefe odaklanır.

Xp Adx-150 v4
xp adx 150 v4 dedektör

Xp Adx-150 V4  ( Tek Para ve Kalıntı Arama Dedektör )

ADX 100 Define Dedektöründen daha güçlü.Otomatik balans fonksiyonlarının eklenmesiyle, maksimum performansı basitlikle beraber arayanlar için bulunmaz bir dedektör. Bir önceki model ADX 100 Dedektöründen tamamen yenilenmiş elektronik devresiyle ayrılan ADX 150 Dedektörü ’nün yeni fonksiyonları: Bir önceki model ADX 100 Dedektöründen tamamen yenilenmiş elektronik devresiyle ayrılan ADX 150’nin yeni fonksiyonları: Demir-çerçöp bulunan arazilerde aramayı kolaylaştıran yeni analojik filtreler.Bu sayede daha hızlı ayırım ve kıymetli metallerin daha net tespiti sağlanır. Geliştirilmiş hassasiyet ayarları.

Xp Adx-150 v4
xp adx 100 v4 dedektör

Xp Adx-100 V4  ( Tek Para ve Kalıntı Arama Dedektör )

ADX 100 Define Dedektöründen daha güçlü. Otomatik balans fonksiyonlarının eklenmesiyle, maksimum performansı basitlikle beraber arayanlar için bulunmaz bir dedektör. Bir önceki model ADX 100 Dedektöründen tamamen yenilenmiş elektronik devresiyle ayrılan ADX 100 Dedektörü ’nün yeni fonksiyonları: Bir önceki model ADX 100 Dedektöründen tamamen yenilenmiş elektronik devresiyle ayrılan ADX 100’nin yeni fonksiyonları: Demir-çerçöp bulunan arazilerde aramayı kolaylaştıran yeni analojik filtreler. Bu sayede daha hızlı ayırım ve kıymetli metallerin daha net tespiti sağlanır. Geliştirilmiş hassasiyet ayarları.

 
Copyright 2015. İstanbul Dedektör Merkezi Define ve Altın Arama Dedektörleri
İçeriğe dön | Ana menüye dön