Whites TM 808 Pulse Derin Dedektör Boşluk ve Metal Arama - İstanbul Dedektör Teknolojileri Merkezi

Ürün Ara
İçeriğe git

Ana menü:

Whites TM 808 Pulse Derin Dedektör Boşluk ve Metal Arama

Define Dedektörü > Dedektörler > White's Dedektör

WHİTES TM 808 DERİN PULSE DEDEKTÖR

Define ve hazine arama için dizayn edilmiş White's TM 808 derinlik kapasitesi olarak maksimum güce sahiptir. Dedektör üzerinde metal arama modu seçim imkanı vardır. Cihaz üzerinde aşırı madenli topraklarda arama yapmak için SIGNAL BALANCE ayarı ve GROUND BALANCE toprak ayarı anahtarı vardır. TM 808 bütün metalleri çekme özelliğine sahiptir. Bunun yanı sıra küçük objeleri tespit etmeyecektir. Özellikle toplu hazine ve define aramaları için ideal ve de çoğu profesyonel arayıcılar tarafından tercih edilen bir modeldir. Bu nedenle en derindeki objeleri dahi en randımanlı şekilde tespit edebilecektir. Amerika'da ıspatlanmış derinliği 4-20 feet(1.20 m ila 6 metre) arasındadır. Bu ideal şartlardaki optimum derinliktir ve de üretici firmanın verisidir. Ses volume ayarlı kulaklığı en derindeki hedefleri rahatlıkla duymanıza olanak sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. Koruyucu çantası su, yağmur, toz geçirmeyecek ve herhangi bir seyahatte cihazınızı darbelere karşı koruyacaktır.

Ön ve arka başlık sistemleri ana dedektör kontrol ünitesine çok kolay monte edilecek bir soket sistemine sahiptir. Ünite üzerindeki ibre sistemi ile pillerin voltaj durumu her an ölçebileceği gibi ayrıca hedeften gelen sinyal şiddetinide kulllanıcıya bildirme görevi üstlenecektir. TM-808, 1.5 voltluk dört adet alkalin orta boy pil kullanmaktadır. Ayrıca şarjlı akü bataryasını ve adaptörünü yetkili satıcılarınızdan ilave olarak satın alabilirsiniz. Ürün üstün Amerikan tekniği ile üretilmiş mikro entegrelerden ve de yüksek teknolojiye sahip hassas devrelerden oluşmuştur.

Herhangi bir arıza durumunda, uzman elektronik yüksek mühendisi elemanlarımız derhal müdahele ederek arızayı gidermektedir. Elimizde bütün modellerin yedek parçaları, aksesuarları ve mikro kitleri stoklu olarak mevcuttur. Orjinal katalokları, Türkçe anlaşılır kullanım kılavuzları, resmi kazı müracat formları ve 2863 nolu kanun size cihaz ile birlikte verilecektir. İthalatını ve satışını yaptığımız bütün dedektör çeşitleri ORJİNAL White’s Electronics, Inc. ürünüdür. Ayrıca dedektör kullanmanın püf noktaları ve cihazınızın özellikleri mağazamızda yetişmiş mühendislerimiz tarafından en ince ayrıntısına kadar öğretilmektedir. İki yıl sanayi bakanlığı onaylı garanti belgesi ürün ile birlikte verilmektedir.


WHITE'S TM 808 TEKNİK ÖZELLİKLERİ
Çalışma Frekanları
: 6.59 kHz
Ses Çıkışı
: Hoparlör ve Kulaklık
Kulaklık Uyumluluk
: ¼ " Jack
Pil Gereksinimi : 4 x Orta Boy C Tip Özel Tasarım Batarya Kutusu
Pil Ömrü
: 8-14  Saat (Pil Cinsine Göre)
Toprak Ayarı  
: Manuel
Çalışma Isısı
: 20°C - 55°C 30° to 100° F
Çalışma Modu
: Eşik Sesi ile Arama, Sessiz Arama , Ayrımsız Arama Modu (NON-VCO)
Pakete Dâhil Ürünler

Çift Anten
Kulaklık
Pil Kutusu
Türkçe Kullanım Kılavuzu
Taşıma Çantası
2 Yıl Garantili.

Resim Galerisi
TM 808 DEDEKTÖR VİDEOSU
Deniz Altı Arama Dedektörü
TM 808 DEDEKTÖR VİDEOSU
Deniz Altı Arama Dedektörü YENİ
 
Copyright 2015. İstanbul Dedektör Merkezi Define ve Altın Arama Dedektörleri
İçeriğe dön | Ana menüye dön