Whites Dedektör Spectra VX3 - Define Arama Dedektörleri - İstanbul Dedektör Teknolojileri Merkezi

Ürün Ara
İçeriğe git

Ana menü:

Whites Dedektör Spectra VX3 - Define Arama Dedektörleri

Define Dedektörü > Dedektörler > White's Dedektör

Whites vx3 dedektör Ekran

WHİTE'S DEDEKTÖRÜN ÜRETMİŞ OLDUĞU SPECTRA VX3 TEK PARA ARAMA DEDEKTÖR

ABD’de tasarlanmış ve üretilmiş çok kaliteli bir ürüne sahip olabilirsiniz! Spectra serileri, seneler süren araştırma geliştirme faaliyetlerinin, zamanla kalitesi kanıtlanmış üretim ve test tekniklerinin ve en önemlisi müşterilerimizi doğru şekilde dinlemenin sonucunda ortaya çıkmıştır. Spectra VX3 metal tarama teknolojisinin sanat harikasıdır. 3 frekans, renkli ekran, gelişmiş özellikler ve kablosuz kulaklık kullanma imkanı ile çok güçlü ve akıllı bir dedektördür. VX3’te uzmanlar tarafından geliştirmiş ve başkalarının geride bıraktıklarını dahi bulmanızı sağlayacak özel arama programları hazır gelmektedir. Bu kullanma kılavuzu, hem VX3’ün özelliklerini, hem de aramaya başlamanız için gereken temel bilgileri içermektedir. Ancak saha deneyiminin yerine hiçbir şey geçmez,  bu yüzden önce bu kılavuza çalışıp, ardından VX3’ünüzü kullanarak pratik yapınız. Çok geçmeden, en deneyimli uzmanlara bile bir iki şey öğretebilecek duruma geldiğinizi göreceksiniz. Ben Spectra VX3’ten ve burada bu cihazı sizin için üreten ve tasarlayan ekibimden gurur duyuyorum. Oregon, ABD’deki üssümüzden bütün dünyaya, 60 yıldır sizin  için ürünlerimizi tasarlayıp, üretip, gönderiyoruz. Bütün dedektörlerimizin üzerinde “ABD’de üretilmiştir” etiketini bulabilirsiniz.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ                                                                                                                                             

8 Hazır Program: Sikke, Sikke & Mücevher, Tuzlu Kumsal, Ganimet, Arama, Derin Gümüş, Hi_pro, Demo'dan birini  seçin. Kendinize göre ayarlayın ve kaydedin.

Uzmanlar tarafından tasarlandı: Aç-Ara sistemli. Cihazı çalıştırın ve hemen taramaya başlayın, bütün ayarlarını kendisi otomatik olarak yapar.

Üç-Frekanslı Tarama: Aynı anda 2.5kHz, 7.5kHz, and 22.5kHz frekanslarında tarama yapar, en derin ve en doğru sonucu verir.

Canlı Kontrol Çubuğu: Tarama yaparken bütün ayarları tek bir tuşla yapın.

SpectraGraph® Hedef İmzası: Üç frekanstan sağlanan bütün bilgiyi ekrana yansıtır, hedefin kazılmaya değer olup olmadığına çok daha kolay karar verebilirsiniz.

Opsiyonel Ton kimliği: Dört Ses Modu: Standart, Bütün-Metaller, Karışık Mod, Hedef Tespiti

Hedef Tespiti/Derinlik okuma: Hassas hedef tespiti ve derindeki hedefleri kolayca  tespit etmenizi sağlar.

8 önemli Özellik: En üst seviyede bir dedektörden bekleyeceğiniz tüm otomatik ayarlara sahiptir.
İsteğinize göre ayarları değiştirebilirsiniz.Ayarlar: Programlar, Hassaslık, Ekran Işığı, Ses, Ayrım, Frekans, Zemin Takibi ve Filtreler.

Yüksek Çözünürlükte Ekran: Bütün önemli bilgileri ve arama sonuçlarını çok canlı 320x240 QVGA Renkli Ekranda görüntüler.

Kablosuz kulaklık: SpectraSound® kablosuz kulaklıkla kullanmak üzere kablosuz modülle donanmıştır, kablosuz kulaklık pakete dahil değildir.

Eclipse 950 9.5" Su  Geçirmez Arama Başlığı: İyi derinlik ve hedef ayrımı ile, kesintisiz ve sessiz çalışma. VX3 bütün V arama başlıklarıyla uyumludur.

ÜRETİCİ FİRMA : white's electronic inc                                                          


Whites VX3 Dedektör Videosu
Whites VX3 Tanıtım ve kullanım videosunu izleyin dedektör nasıl kullanılır öğrenin.
Ürün Resimleri
 
Copyright 2015. İstanbul Dedektör Merkezi Define ve Altın Arama Dedektörleri
İçeriğe dön | Ana menüye dön