Velox One Define Dedektörü Ayrımlı - İstanbul Dedektör Teknolojileri Merkezi

Ürün Ara
İçeriğe git

Ana menü:

Velox One Define Dedektörü Ayrımlı

Define Dedektörü > Dedektörler > Nokta Dedektör
velox one dedektör

VELOX ONE METAL DEDEKTÖRÜ
Mineralli zeminlerde üstün performans. Derinlik. Hız. Kolay kullanım. Hafiflik ve Ergonomi.
Kısacası bir detektörden beklediğiniz her şey Velox'da...


Tek para, kıymetli takılar, eski kalıntılar ve tespiti güç küçük metaller için ideal bir dedektör olan Velox zorlu arazi koşulları için geliştirilmiştir. Velox derinlik avantajını, hızını ve kullanım kolaylığını yeni tasarımlı arama başlığı ve yüksek mineralli zeminlerde rahatlıkla çalışma imkanı tanıyan özel ayarlarıyla birleştirerek dedektör kullanıcılarına ayrıcalıklı bir dedektör sunuyor.

Velox ile hem diğer dedektörlerle tespit edemediğiniz derinliklerdeki hedeflere ulaşmanın, hem de birçok dedektör için sorun teşkil eden yüksek mineralli zeminlerde (aşırı tuzlu toprak, ıslak plaj kumu, sürülmüş nemli toprak veya yüksek manyetikli zemin koşulları) rahatlıkla arama yapmanın keyfini yaşayacaksınız.
DERİNDEKİ TEK PARA, KIYMETLİ TAKILAR, ESKİ KALINTILAR, ALTIN VE DAHA FAZLASI...


DEMİR ANAHTARI VE DEMİR AYARI
*Demir anahtarı demir türü metalleri elemenizi sağlar. Dolayısıyla bu tür metalleri tespit etmek istemediğiniz durumlarda demir anahtarını kapatarak arama yapabilirsiniz. Ayrıca çöp metallerin yoğun olduğu arazilerde kullanım kolaylığı sunar.
*Demir ayarı ise özellikle demir minerallerinin yoğun olduğu bölgelerde ve plaj kumunda topraktan gelen etkinin demir olarak yansımasını ve demir sesi kapatılarak da elenmesini sağlar. Ayrıca demir içeren metallerin kalın tonda ses vererek daha kolay ayrılmasına olanak tanır.
METAL AYRIMI
*Velox çok kararlı ve kolay anlaşılır metal ayrımına sahiptir. Değerli metallere ince, demir türü metallere ise kalın tonda sesli uyarı verir. Velox'un bu güvenilir ayrımı sayesinde karışık sayıları veya verileri takip etmeden tespit ettiğiniz metalin türünü kazmadan bilirsiniz.
SİNYAL SESİ GÜÇLENDİRİCİ
*Küçük veya derindeki metallerden alınan zayıf sinyal sesini yükselterek emin olmadığınız hedefleri daha net tespit etmenize yardımcı olur.
UZUN BATARYA ÖMRÜ
*Velox için özel olarak tasarlanmış batarya ile 25-30 saate kadar arama yapabilirsiniz. Bu size hem kesintisiz arama yapma imkanı, hem de bataryayı şarj etme imkanının kısıtlı olduğu açık alanlarda büyük bir avantaj sağlar.
*Batarya kontrol düğmesi sayesinde istediğiniz zaman batarya seviyesini görebilir ve bataryayı şarj edebilirsiniz.
OPSİYONEL ARAMA BAŞLIKLARI

39x45cm'lik Büyük Arama Başlığı
Özellikle daha fazla derinlik isteyen kullanıcılar için geliştirilmiş olan bu arama başlığı standart arama başlığı ile karşılaştırıldığında önemli ölçüde derinlik avantajı sağlar. Bunun yanı sıra çok daha geniş bir alanı tarayarak hedefleri bulmanızı çabuklaştırır

23cm'lik Küçük Arama Başlığı
Hafiflik avantajı ile yorulmadan, daha uzun süreli arama yapmanıza olanak tanır. Ayrıca küçük tasarımı sayesinde çöp metallerin yoğun olduğu arazilerde daha rahat ve kolay kullanım imkanı sunar.

Ürün Resimleri
 
Copyright 2015. İstanbul Dedektör Merkezi Define ve Altın Arama Dedektörleri
İçeriğe dön | Ana menüye dön