okm rover uc görüntülü yer altı radarı - İstanbul Dedektör Teknolojileri Merkezi

Ürün Ara
İçeriğe git

Ana menü:

okm rover uc görüntülü yer altı radarı

Define Dedektörü > Yer Altı Radarları > Okm Görüntülü Sistemler
Akıllı telefonda, 3d bir zemin taramasının grafiksel temsili. Bu görsel, Rover UC metal detektör ile kaydedilmiştir.Rover UC metal dedektör, entegre bir FM radyo ile bir yürüme değneyi içerisine gizlenmiştir.
rover uc radar
3d metal detektörler, sadece sesli sinyal özelliği bulunan basit metal detektörler değildir. Bu ürünler ile aynı zamanda, taranmakta olan yerin alt kısmının üç boyutlu bir grafiğini oluşturmak da mümkündür. Onaylanmış Tek Alıcılı Teknolojisayesinde bu detektörler, gizli nesnelerin bulunmasında optimal olarak kullanılabilirler.Rover UC, yeni nesil metal tanılama teknolojisidir. Daha önce ürettiğimiz tüm detektörlerden daha küçük, daha hafif ve çok özellik barındıran, derin tarama yapabilen bu detektörü tanıtmamıza izin verin. Ünitenin programlaması, akıllı bir telefon tarafından yapılır. Gömülü öğelerin görülebilmesi için bilgisayara gerek yoktur.
Rover UC, birçok detayın optimize edildiği ve geliştirildiği, başarısı kanıtlanmış, güvenilir ve güçlü Rover Serisi teknolojisi üzerine temellendirilmiştir. Bu sebeple, çok işlevli Rover UC metal detektörü, altın, gümüş, sandık, kutu, gizli oda, mezar ve tünel gibi öğelerin yerlerini tanımlayabilme yetisine sahiptir. Bu sebeple Rover UC metal detektörü, tüm gizli hazine avları için uygundur.
Rover UC’nin en önemli avantajları bir bakışta şunlardır:

* Küçük, hafiftir ve bir yürüyüş aleti gibi görünür
* Entegre FM radyosu ile yürüyüş sporlarında kullanılan aletlere benzeyecek şekilde gizlenmiştir
* Detektör kontrol ünitesi ve 3d grafiklerin gösterimi için akıllı telefon
* Bilgisayar mecburiyeti yoktur
* Demir içerikli ve demir içerikli olmayan metalleri ayırabilme
* Önceden konfigürasyonu yapılmış, kutudan çıkarıldığında operasyona hazır ürün
* Standart pil kullanır (AA piller her yerde bulunabilir!)

Rover UC metal detektör, dışarıdan bir yürüme aleti şeklinde görünür ve normal detektörlerle arama yapmanın mümkün olmadığı alanlarda arama yapmanıza olanak sağlar. Etrafınızda ilgi uyandırmadan ve meraklı bakışları üzerinize çekmeden daha önce tarama yapamadığınız alanlarda tarama yapabilirsiniz. Yürüme aletinin uzunluğu, teleskopik mekanizması sayesinde bireysel olarak ayarlanabilir ve üründe bir adet FM radyo, entegre halde bulunmaktadır. Bu sebeple Rover UC metal detektör, kamuflajını mükemmel seviyeye getirecek şekilde, işlevsel bir multimedya tabanlı yürüme aleti olarak kullanılabilir. Modern işlemciler ve enerji tasarrufu yapan bileşenler sayesinde, iki standart AA pil, detektörün ihtiyaç duyduğu gücün tamamen sağlanması için yeterlidir.

Akıllı telefonun kullanıcı arayüzü ve OKM uygulaması, aşağıdaki dillerde mevcuttur:

* A Sürümü: İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, Ελληνικ?, Türkçe, İtalyanca, Hollandaca
* B Sürümü: İngilizce, Fransızca, Arapça ve Farsça
 
Akıllı telefondaki Rover UC uygulaması, teleskopik mil ile etkileşim içerisindedir.
Akıllı telefon, kilidi açılmış olarak gönderilir, bu yüzden SIM yuvasına kendi SIM kartınızı taktığınız takdirde Rover UC ile tarama yapmanın yanında telefonu internet erişimi, arama, yönetim ve diğer yüklü uygulamalar gibi fonksiyonları ile normal bir telefon olarak da kullanabilirsiniz.
Rover Serisindeki tüm diğer metal detektörler gibi, Rover UC de işlevsellik, ergonomi ve pratik tasarımın etkileyici bir birleşimidir. Sadece 0,65 kg ağırlığı ile detektörü istediğiniz her yere götürebilirsiniz. Sadece tek bir tuş ile tüm operasyon modlarını kontrol edebilirsiniz. Aşağıdaki operasyon modları mevcuttur:

* Yerin altındaki feromanyetik (demirsel mıknatıslı) metal nesnelerin konumlandırılması için görsel manyetometre
* Otomatik ve manuel atımlı modlar ile görsel 3d zemin taramaları (üç boyutlu analiz ile birlikte görsel zemin taramaları direkt olarak akıllı telefona gönderilir)
* Demir içerikli ve demir içerikli olmayan metallerin görsel olarak ayrımı

Tüm ölçümler anlık olarak operasyon alanında yapılabilir. Gerektiğinde daha fazla analiz etmek üzere grafikleri akıllı telefonunuzda saklayabilir, daha sonra yeniden açabilirsiniz. Yine de PC kullanmak isteyen kişiler için Rover UC tarama görüntüleri, ödüllü Visualizer 3D yazılımımız ile tamamen uyumludur. Rover UC metal detektör tarafından ölçülen bilgiler, akıllı telefonun USB kablosu ile herhangi bir PC’ye transfer edilebilir. Veriler transfer edildikten sonra taramalar, Visualizer 3D yazılımı ile analiz edilebilir. Bu durum, gömülmüş ya da yüzeyin altındaki nesnenin boyutu hakkında tam bilgi almayı mümkün kılar. Detaylı taramalar, Yüksek Çözünürlük modunda ölçülüp kaydedildiklerinde hedefin tam boyutlarını verebilir.
 
Copyright 2015. İstanbul Dedektör Merkezi Define ve Altın Arama Dedektörleri
İçeriğe dön | Ana menüye dön