Minelab Gpx 5000 Profeyonel Define Dedektörü - İstanbul Dedektör Teknolojileri Merkezi

Ürün Ara
İçeriğe git

Ana menü:

Minelab Gpx 5000 Profeyonel Define Dedektörü

Define Dedektörü > Dedektörler > Minelab Dedektör

GPX5000 - Yeni !!!
Dünya'nın En İyi Tek Para ve Altın Nugget Arama Dedektör .
Derindeki Tek Paraları En Hızlı Tespit Eden Dedektör .
Ayrımlı Aramalarda Üstün Proformans.

Yeni eklenen fonksiyon ve özellikleriyle GPX 5000 dünyanin en iyi altin arama dedektörü haline gelmiştir.

TÜRKİYEDE VE TÜM DÜNYADA EN ÇOK KULLANILAN VE SATILAN DEDEKTÖR MİNELAB GPX-5000 İSTANBUL DEDEKTÖR MERKEZİ FARKI İLE SADECE BURADA

minelab dedektörGPX 5000 Dedektör altın arama teknolojisinde yeni bir çığır açmıştır. Geliştirilmiş yeni  özellik ve fonksiyonlariyla sadece onceki modellerden üstün olmakla kalmaz, ayni zamanda sınıfında tektir. Cok yönlü arama ( multi period sensing- MPS ), ikili voltaj teknolojisi ( dual voltage technology- DVT ) ve akıllı elektronik zamanlama ayarı ( smart electronic timing alignment – SETA ) gibi Minelab’in kendine has teknolojileri sayesinde yüksek performansa erişmiş olan GPX 5000, herzamankinden daha fazla altın arama  kapasitesine erişmiştir. GPX 5000 ile en ufak kulce altindan, nadir bulunan kulce altina kadar arama yapabilir.

Daha öncekilere kıyasla en fazla zamanlama fonksiyonu olan dedektör olma özelliği taşıyan GPX 5000’de 8 zamanlama opsiyonu mevcuttur. Bu dedektördeki dijital ve elektronik aksamı değiştirmektedir.  Her zamanlama ( timing) fonksiyonu değişik toprak koşullarinda en ideal performans için dizayn edilmiştir. Bu da ayni dedektörün içinde 8 ayri dedektörün bulunmasi anlamina gelir.GPX 5000 en değerli ve en  derindekileri hedefleyen define ve maden arayıcıları için idealdir. GPX 5000 hem yeni başlayanlar hem de profesyoneller için 6 arama modu ve otomatik fonksiyonları ile kullanımı kolay bir dedektördür.Altın ararken en iyi dedektöre ihtiyac duyulur. Eğer en iyi dedektöre sahip olmak istiyorsaniz aradığınız dedektörü buldunuz demektir
define dedektörü
GPX 5000 Teknik Özellikleri

 • MPS, DVT ve SETA teknolojileri sayesinde erişilmesi ve bulunmasi en güç işlenmemiş küçük altin  parçalarını bile bulabilirsiniz.
 • Yeni Zamanlama Fonksiyonları GPX 5000’i çok yönlü ve becerikli hale getirmiştir. 8 zamanlama fonksiyonunun tek bir dedektörde toplanmış olması tek bir dedektör alarak 8 ayrı dedektöre   sahip olmanız anlamına gelmektedir. Önceki modelde bulunan 5 zamanlama fonksiyonuna eklenen 3 yeni zamanlama fonksiyonu “madeni para / kalıntı”, “maden tuzu/altın” ve “kaliteli altın”dır.
 • Kaliteli Altın arama fonksiyonu çok daha hassas ve derinde arama yapabilme olanağı sağlamaktadır. Böylece kimsenin şimdiye kadar bulamadığı derinlikteki altınlara ulaşabilirsiniz.
 • Maden Tuzu / Altın fonksiyonu maden tuzlu toprak koşullarında bile her boyuttaki altını bulabilme olanağı sağlamaktadır. Bu fonksiyon özellikle plajlarda üstün başarı elde   etmektedir.
 • Madeni Para / Kalıntı fonksiyonu bereketli toprak koşullarında hiç olmadığı kadar derinde arama olanağı sağlamaktadır.
 • Geliştirilmiş “zamanlama” fonksiyonları ile çok daha derinlerdeki altını bulabilirsiniz.
 • Geliştirilmiş “elektronik teknolojisi” her türlü toprak koşulunda yüksek hassasiyetle hedefe  ulaşabilme olanağı sağlamaktadır.
 • 6 arama modu” programlar arası kolay geçiş ve arama  kolaylığı sağlar. “Genel ve Derin” arama modlarına ek olarak “ Yuksek Madeni ( Hi Mineral )”, “Arazi ( Patch)”, “Değersiz Toprak ( Hi-Trash)” ve “ Yer Tesbit  ( Pinpont)” modları mevcuttur.  6 Arama modu kişisel tercihlere göre ayarlanabilir, istenen şekilde adlandırılabilir.
 • Geliştirilmiş “Rx Gain” sayesinde GPX 5000 ile çok daha hassas bir  şekilde alan taraması yapılabilir ve çok daha yüksek performans elde edilir.
 • Otomatik Zemin Tarama” opsiyonu ile dedektörün her türlü toprak koşuluna uyum sağlaması kolaylaştırılmıştır. ( Sabit, İzleme, Hızlı İzleme, Zemin Tipi ve Hızlı Takip Butonu )
 • Geliştirilmiş Ses Ayarları sayesinde dedektör kişisel duyma kabiliyetine göre ayarlanabilir.  ( Aşamalı ses, ses, yoğun sinyal, cevap, hedef ses, ses limit, sabitleme)
 • Demir İkaz” özelliği sayesinde gereksiz metaller ayriştirilabilir.
 • “Hareket Kontrol” özelliği sayesinde dedektör kişisel arama hızına göre ayarlanabilir ve optimum seviyede hedefe ulaşma sağlanır.
 • “Ayarlama ( ses iptal )” özelliği sayesinde  otomatik ya da manuel olarak gereksiz ses dalgaları en düşük seviyeye getirilebilir.
 • GPX 5000 üzerindeki “aydınlatma ( backlight )” sayesinde ekrandaki menu gece ya da  gündüz  rahatlıkla okunabilir. Pil gücü de bu sayede kontrol edilebilir.
 • GPX 5000’de ayrıca hafif li-ion batarya ve mikrofon güçlendirme özelliği mevcuttur.
 • GPX 5000’in arama becerisini ve değerini arttirmak  için standart olarak 11” Double D ile 11” Monoloop olmak üzere iki arama başlığı bulunmaktadır.
 • Cihazda İngilizce, İspanyolca, Rusça ve Arapça dil opsiyonları mevcuttur.

Minelab GPX 5000 Dedektör Videosu
Ürün Resimleri
 
Copyright 2015. İstanbul Dedektör Merkezi Define ve Altın Arama Dedektörleri
İçeriğe dön | Ana menüye dön