Minelab Gpx 4500 İstanbul Dedektör Satıcısı Nereden alınır. - İstanbul Dedektör Teknolojileri Merkezi

Ürün Ara
İçeriğe git

Ana menü:

Minelab Gpx 4500 İstanbul Dedektör Satıcısı Nereden alınır.

Define Dedektörü > Dedektörler > Minelab Dedektör

Gpx - 4500 Dedektör Altın Arama

Minelab GPX 4500 Profesyonel Define, Tek para ve Altın Arama Dedektör. Değerli Hedeflerde Kesin ve Net Sonuç Veren Dedektör


GPX 4500, yeni eklenen özellikleri ile define aramayı bugüne kadar olmadığı kadar kolaylaştırıyor. Yeni SETA Teknolojisi sayesinde; daha sessiz, parazitlere karşı daha korumalı ve kullanımı gerçek bir zevk. Daha önce elinize dedektör almamış olsanız dahi, GPX4500 sizi, otomatik ve tanımlı fonksiyonları ile bir anda dedektör eksperi yapar. 

Daha sessiz eşik vızıltısı, daha keskin hedef sinyalleri, geliştirilmiş ayrım ve daha fazlası. GPX 4500 en iyi ve en derin neticeyi verir.
Yeni GPX 4500 Özellikleri 


Yeni Timings (Zamanlamalar) - GPX 4000 kullanıcıları, dedektörlerinin performanslarını her türlü zor toprak koşulunda maksimuma çıkarmak için, farklı Timing (Zamanlamalara) sahip olmanın değerini çok iyi anladılar. İşte GPX4500’ de en zor toprak koşulları için geliştirilen 2 yeni zamanlama (Timings) daha var. Enhance ve Sharp.


Enhance; Sensitive Smooth zamanlamasına benzemekle beraber daha derin arama yapabilmekte, ufak ve büyük hedeflerde daha keskin sinyaller alınmasını sağlamaktadır.

Sharp ise daha sessiz topraklarda en güçlü ve etkili toprak zamanlamasını sağlar. Ayrıca çok derinden gelen zayıf sinyalleri de kuvvetlendirir ve belirginleştirir.

Önceden programlanmış arama modları ile telaşa gerek yok. GPX 4500 önceden programlanmış arama modları ile bir düğmeye basarak aramaya başlamanızı sağlar. Genel (General), Derin (Deep), Özel (Custom) modlarının yanında özel teknolojiler programlanmış 4 yeni arama modu daha eklenmiştir. Yüksek mineral (Hi Mineral), Yüksek Çerçöp (Hi rash), Patika (Patch) ve Test A modu.

Yeni Fonksiyonlar

Nötr topraklarda GB (Zemin Balansı) kapatma: Normal ve özel zemin balans fonksiyonunun yanında, cihazın zemin balans yapması gerekmeyen mineralsiz topraklarda GB off (Zemin Balans Kapalı) fonksiyonu ile ekstra derin arama. Bu modda, kum ve kilde çok başarılı sonuçlar alınır.
Ekran ışığı: Gündüz ve gece ekranı rahat görebilmeniz için.
Stabilizer: Bu fonksiyon kullanıcıya eşik vızıltısı üzerinde tam bir kontrol sağlar. Mineralsiz topraklarda, stabilizer’in ayarını arttırmanız, derinden gelen zayıf sinyalleri belirgin hale getirecektir. Mineralli ve gürültülü topraklarda ise ayarı düşürmeniz daha sabit bir eşik vızıltısı sağlayacaktır.
Hedef Sesi (Target Volume).

Ürün Resimleri
 
Copyright 2015. İstanbul Dedektör Merkezi Define ve Altın Arama Dedektörleri
İçeriğe dön | Ana menüye dön