Minelab Go Find Dedektör Ekranlı Metal Dedektör - İstanbul Dedektör Teknolojileri Merkezi

Ürün Ara
İçeriğe git

Ana menü:

Minelab Go Find Dedektör Ekranlı Metal Dedektör

Define Dedektörü > Dedektörler > Minelab Dedektör
Go Find 20
Go Find 40
Go Find 60
Minelab Go Find 20 Define Dedektörü

GO-FIND dedektörlerinin kuruluma ihtiyacı yoktur, rahat taşınabilir ve çok hafiftir. GO-FIND dedektörleri hafif ve portatiftir. GO-FIND kolay kullanılabilir, uygun modu seçmek için basitçe FIND tuşuna basın ve tespite başlayın. Bütün aile için müthiş bir eğlence. Herkes BULABİLİR İster bozuk para, mücevher ya da hazine ara bütün bu keşifler ses & görsel uyarılarla ayaklarının altında.

Minelab GoFind 40 Define Dedektörü

GO-FIND 40 – Smartphone özelliği GO-FIND ile hergün keşfet ! Çok geniş özellik yelpazesine sahip olan bu kolay kullanılabilir dedektörler özellikle aramıza yeni katılanlar için üretilmiştir. GO-FIND dedektörlerinin kuruluma ihtiyacı yoktur, rahat taşınabilir ve çok hafiftir. GO-FIND dedektörleri hafif ve portatiftir. Minelab GoFind 60 Define Dedektörü

İşte bu kadar basit. 10-inç (25cm)suya dayanıklı başlık 5 Hassasiyet Seviyesi 5 Ses Seviyesi 5 Hazine Görüntüleme ışığı Arka ışık Noktasal Hedef Bluetooth Go-FIND Pro Özellikleri Ağırlık: 2.3 lbs (1Kg) Kazı küreği Yeni 2015 GO-FIND Serisi içindeki en iyi Metal Dedektörü GO-FIND 60’dır, ileri seviyedeki elektronik ve mekanik özelliğe sahip benzersiz bir dedektördür.


 
Copyright 2015. İstanbul Dedektör Merkezi Define ve Altın Arama Dedektörleri
İçeriğe dön | Ana menüye dön