Makro Dedektör Modelleri ve Fiyatları Satın Al - İstanbul Dedektör Teknolojileri Merkezi

Ürün Ara
İçeriğe git

Ana menü:

Makro Dedektör Modelleri ve Fiyatları Satın Al

Define Dedektörü > Dedektörler > Makro Dedektör

Makro Dedektör Derin ve Tek Para Arama Dedektörlerimiz Aşağıdadır. Ürünlerimiz İle İlğili Her Türlü Destek Tarafımızdan Verilmektedir. Dedektörlerimizin Tamamı Testlerden Geçmiştir. Tüm Ürünlerimizde 2 Yıl Garanti Mevcuttur. Dedektör Satın Almak İçin Hemen Arayın : 0212 221 58 21 - 0532 157 38 12

Racer 2 Yeni
racer 2 dedektör

RACER 2 Yeni DEDEKTÖR ( Tek Para ve Kalıntı Arama Dedektörü ) Fiyat : Standard 2300 TL, Pro 2800 TL

RACER 2 benzersiz performansı, Notch Filter (Lokal ID Filtreleme), Iron Audio (Demir Sesi), Tone Break (Ton ID Aralığı), iSAT (Intelligent Self-Adjusting Threshold) gibi yeni özellikleri, geliştirilmiş ayrım yeteneği, yeni derin arama modu (DEEP) ve su geçirmez arama başlığı ile eski yeni tüm RACER kullanıcılarını bir kez daha kendine hayran bırakacak.İleri RACER teknolojisi üzerine kurulan RACER 2, kullanıcıların tek para, kalıntı ve takı aramalarını kolaylaştırmak için istedikleri tüm özelliklerle donatıldı.

YENİ RACER Dedektör
racer dedektör

RACER DEDEKTÖR ( Tek Para ve Kalıntı Arama Dedektörü ) Fiyat : Standard 1800 TL, Pro 2300 TL

Tek para, takı ve kalıntı aramaları için geliştirilmiş olan RACER ileri teknoloji ve mükemmel tasarımın en iyi kombinasyonunu sunar. Yüksek performans ve benzersiz derinlik, RACER hızı, metal ayrım yeteneği ve derinliği ile iyi bir yarışçı gibi size hep kazandırır. Profesyonel tasarım ve üstün kalite, Mükemmel ergonomisi ve sağlamlığı ile RACER toplamda sadece 1400 gr!. ZorluAraziler İçin; Su geçirmez arama başlıkları, farklı zemin koşulları için özel olarak tasarlanmış 4 arama modu ve ID Filtreleme özellikleri sayesinde RACER tüm coğrafik yapılarda ve metal atıkların yoğun olduğu yerlerde sorunsuzca çalışır. Titreşim RACER'ın titreşim özelliği sayesinde işitme engelli kullanıcılar da artık dedektör kullanmanın zevkine varabilirler. Ayrıca yüksek gürültülü ortamlar için vazgeçilmez bir özelliktir.

DEEPHUNTER PRO
Makro Deephunter Pro

DEEPHUNTER PRO ( Derin Dedektör ) Fiyat : Standard 5300 TL, Pro 6400 TL

Deephunter®, derin define, boşluk ve tek para dedektörünü tek bir cihazda birleştiren dünyadaki ilk ve tek metal dedektörüdür. Mod 1 (sallamasız) ile büyük defineleri, Mod 2 (sallamalı) ile de tek para ve küçük objeleri inanılmaz derinliklerden tespit eder. deephunter®, tüm kullanıcıların hayallerindeki hızlı ve derin dedektör teknolojisidir. Kullanıcı tek bir düğme yardımı ile dilediği modu seçerek ister 3D görüntülü, derindeki metal ve boşlukları tespit edebilen bir define dedektörüne, isterse de sesli metal ayrımı yapabilen, tek para ve takı gibi küçük metallere daha duyarlı olan çok hızlı bir dedektöre sahip olabilir. Dört (4) farklı başlık kullanım imkanı ve derinlik gösterebilme imkanı vardır.


DEEPHUNTER
Makro Deephunter Standart

DEEPHUNTER ( Derin Dedektör ) Fiyat : Standard 5300 TL, Pro 6400 TL

Deephunter®, Sallamalı (motion), çok hızlı ve derinden küçük metalleri tespit edebilen, sesli tek para dedektörü modu Bu modda sallamalı olarak (motion) kullanılan C32 standart arama başlığı (26 x 32 cm) ile tek para, takı, süs eşyası ve diğer küçük objeleri başka dedektörlerin ulaşamadıkları derinliklerden kolayca tespit edebilirsiniz. Sallamasız (non-motion), metal ve boşluk tespiti yapabilen, görüntülü define dedektörü modu Bu modda sallamasız olarak (non-motion) kullanılan T44 standart arama başlığı (36 x 44 cm) ile diğer dedektörlerle daha önceden taranmış bölgelerde bulunamamış olan defineleri rahatlıkla tespit edebilirsiniz.


JEOSONAR 3D ÇİFT SİSTEM
Jeosonar 3d Çift Sistem Dedektör

JEOSONAR 3D DEDEKTÖR ( Derin Dedektör ) Fiyatı : 4250 TL
Jeosonar 3D (Üç Boyutlu) Çift Sistem ileri teknoloji ile üretilmiş en gelişmiş metal ve boşluk tespiti yapabilen dedektör sistemidir. Derin dedektör sınıfında olan Jeosonar 3D Çift Sistem, yeraltında tespit ettiği metal hedefleri Altın, Değerli, Değersiz ve Çelik olmak üzere dört grupta İnceler. Metal tespiti ve değerlendirmedeki başarısının yanı sıra, Boşluk tespit edebilme yeteneği ile de mağara, mahzen, tünel, sığınak ve mezar gibi yapıları kullanıcısına arama esnasında gerçek zamanlı olarak bildirir. Yeraltında tespit ettiği hedeflerin 2D sinyal grafiğini gerçek zamanlı olarak çizebilen Jeosonar 3D Çift Sistem, bu güne kadar üretilen görüntülü sistemler içinde en gelişmiş olanıdır.

JEOSONAR 2D TEK SİSTEM
Dedektör 2d

JEOSONAR 2D DEDEKTÖR Fiyat : 3100 TL

Jeosonar 2D Tek Sistem ileri teknoloji ile üretilmiş en gelişmiş metal ve boşluk tespiti yapabilen dedektör sistemidir. Derin dedektör sınıfında olan Jeosonar 2D Tek Sistem, yeraltında tespit ettiği metal hedefleri Altın, Değerli, Değersiz ve Çelik olmak üzere dört grupta İnceler. Metal tespiti ve değerlendirmedeki başarısının yanı sıra, Boşluk tespit edebilme yeteneği ile de mağara, mahzen, tünel, sığınak ve mezar gibi yapıları kullanıcısına arama esnasında gerçek zamanlı olarak bildirir. Yeraltında tespit ettiği hedeflerin 2D sinyal grafiğini gerçek zamanlı olarak çizebilen Jeosonar 2D Tek Sistem, bu güne kadar üretilen görüntülü sistemler içinde en gelişmiş olanıdır.

CF-77 PRO - CoinFinder
Tek Para Dedektörü

CF 77 PRO COİNFİNDER DEDEKTÖR Fiyat : Standard 1400 TL, Pro 1900 TL

CF77 Pro üstün teknolojisi ile bir çok dedektörün aksine, zorlu zemin şartlarında bile stabil ve derin arama imkanı sunarak daha önce çalışamadığınız arazilerde bulunan altın, tek para, mücevher, kıymetli takı ve kalıntıları bulmanıza imkan sağlar. Hız, derinlik, kararlılık ve stabil arama özellikleri ile kendi kategorisinde hiç bir dedektörle ulaşamayacağınız derinliklerdeki hedeflere rahatlıkla ulaşmanızı sağlar. Bütün bu özellikleri ile CF77 pro, diğer cihazlar ile arama yapılan alanlardaki keşfedilememiş hedeflerin tespitini de yaparak sizlere yeni arama sahaları sunar. Üç (3) farklı Başlık kullanı imkanı hem derin arama hem tek para sikke altın veya gümüş arama özelliği vardır. CF 77 Pro Metalleri ses sinyali ile birbirlerinden ayrıt edebilmektedir.

CF-77 Standart - CoinFinder
define ve hazine arama dedektörü cf77

CF 77  COİNFİNDER DEDEKTÖR Fiyat : Standard 1400 TL, Pro 1900 TL

CF77 üstün teknolojisi ile bir çok dedektörün aksine, zorlu zemin şartlarında bile stabil ve derin arama imkanı sunarak daha önce çalışamadığınız arazilerde bulunan altın, tek para, mücevher, kıymetli takı ve kalıntıları bulmanıza imkan sağlar. Hız, derinlik, kararlılık ve stabil arama özellikleri ile kendi kategorisinde hiç bir dedektörle ulaşamayacağınız derinliklerdeki hedeflere rahatlıkla ulaşmanızı sağlar. Bütün bu özellikleri ile CF77, diğer cihazlar ile arama yapılan alanlardaki keşfedilememiş hedeflerin tespitini de yaparak sizlere yeni arama sahaları sunar. Tek Başlıklıdır. Sadece ufak metallerde kullanılır. Sikke altın veya gümüş aramalarında en ideal dedektördür. Sesli metal ayrım özelliği mevcuttur. Değersiz Metal iptali vardır.

Makro Pointer Dedektör
noktalama dedektörü makro poınter dedektör

MAKRO POİNTER DEDEKTÖR Fiyat : 300 TL

Makro Pointer Nedir; Pointer hedef noktamala cihazıdır. Dedektörünüz ile arama yaptığınızda, Dedektörünüz sinyal verdiğinde ufak metalleri toprak çakıl veya kum içerisinde bulmak çok zor fakat Pointer dedektör ile bu zorluk ortadan kalkar. Makro pointer cihaz çok zorlu koşullarda dahil kolaylıkla kullanılır. Su geçirmez yapısı ile deniz altında , karada veya çamur içerisinde dahil metalleri hızlı bir şekilde tespit eder. Her dedektör kullanıcısında olması gereken bir cihazdır. Bu küçük cihaz büyük bir yardımcınız olabilir.

Jeohunter 3D Detector
deep searc detector price jeohunter
SUPERIOR TECHNOLOGY AT METAL AND CAVITY DETECTION MSRP : $4000
Jeohunter 3D Dual System is designed and manufactured using the latest technologies. This system is the World's most advanced detector for locating precious metals and detecting hidden cavities. Jeohunter 3D Dual System is a deep penetrating detector. The system uses advanced discrimination to accurately classify metal targets in to four groups: Gold, Non-ferrous, Steel and Iron. In addition to accurately detecting and analyzing metal objects, Jeohunter 3D Dual System is also capable of detecting cavities underground like caves, cellars, tunnels, shelters and graves in real time.


Dedektörler Sayfamıza Dön
 
Copyright 2015. İstanbul Dedektör Merkezi Define ve Altın Arama Dedektörleri
İçeriğe dön | Ana menüye dön