Lorenz z1 Derin Aramalı Define Arama Dedektör Orjınal Alman Dedektör - İstanbul Dedektör Teknolojileri Merkezi

Ürün Ara
İçeriğe git

Ana menü:

Lorenz z1 Derin Aramalı Define Arama Dedektör Orjınal Alman Dedektör

Define Dedektörü > Dedektörler > Lorenz Dedektör

lorenz z1

YENİ DEEPMAX Z1

Güçlendirilmiş devreleriyle altına daha hassas hale getirilen Lorenz Dedektör Z1 Avusturalya'lı Gold Nugget dediğimiz parça altın arayıcılarının yeni gözdesi olmuş durumda.

Suya dayanıklı yeni yapısıyla nemli, çiğ düşmüş arazi ortamlarında yağışlı havalarda cihazınız bozulup garanti kapsamı dışında kalacak korkusu olmadan arama yapabileceksiniz.

Üstün Alman Teknolojisinin kullanıldığı Yeni Z1'ler Elektromanyetik ortama maruz bırakılıp son teknoloji aletlerle bunun ölçümü hassas şekilde yapıldıktan sonra satışa hazır hale geliyor.Manyetik ortamlardan enerji hatlarından eskiye nazaran çok daha az etkilenmesi sağlanıp arazideki başarı oranı arttırılmıştır. Şuanda bu teknoloji ve üretim koşullarına  hiçbir muadili ürün sahip olamadı. O yüzden Lorenz markasını ve özellikle Z1 modelini başka dedektörlerle karşılaştırmak haksızlık olur .

Şuandaki piyasada olan bütün muadili cihazların içinde en hassas ve en stabil cihaz olan Z1 Lorenzin yeni ürünü olup yılların verdiği tecrübe ve tartışılmaz Alman teknoloji ve titizliğiyle üretilip piyasaya sunuldu.GBS yer balans ayarlama sistemi ile mineralli topraklarda en stabil arama sağlayıp hatalı sinyal vermemesi ilk başta gelen özelliğidir fakat.Benzeri dedektörler içerisinde ayrım kalitesi tek zirvede olan cihazdır.Isı değişimlerinden etkilenme,Toprak mineral etkisinin verdiği hatalı sinyal,Tuzlu toprakların cihazının ayarını bozması gibi olumsuz faktörler GBS teknoloji sayesinde aşılmıştır.

Hem sikke ve madeni para gibi tektek aramalarda derin ve ayrımlı hem de büyük ebatlı kütle gömü aramalarında gayet derin ve stabil tek cihaz şuanda Lorenz Z1'dir.

Kaliteli elektronik devreler,güçlü işlemciler ve en son yazılımlara sahip bu yeni model piyasadaki dedektörlerden farklı bileşenler kullanılarak üretilmiştir.Az tuş ile bir çok kontrolü kolayca yapabileceğiniz yeni Z1 ekranı,kontrol ünitesi ve kontrol düğmeleriyle en kolay kullanımı garanti eder


LORENZ  DEEPMAX  Z1
Standart Aksesuarları  (Cihazla Birlikte Verilen)

DEEPMAX Z1 ana ünite , taşıma çantası, şarj edilebilir harici NiMH batarya 12V9,5Ah,  omuz- kemer askısı,  hızlı şarj cihazı (100-240VAC),  Euro AC- şebeke kablosu ,  kulaklık, kullanım kılavuzu, taşıma askısı ve çantası ile birlikte 1m x 1m çerçeve başlık ve  teleskopik S kutuplu 3 adet çubuk ile birlikte 35cm   double D başlık.

LORENZ DEEPMAX  Z1 dedektör

Arama başlıkları, teleskopik S kutbu ve çerçeve başlık için taşıma çantası hariç  Z1’e ait bütün aparatları içerir.Tarama yaparken en az bir başlığa gereksinim duyulacaktır.

LORENZ DEEPMAX Z1 Veri Kaydedici Donanımı / Yazılım seti (opsiyonel )

Tek bir lisansa sahip SURFER 11 Altın Yazılımı , GPS- Modul, USB adaptör kablosu, Lorenz Veri Dönüştürücüsü yazılımı ile birlikte USB-bağlantısı  .Bu set var olan veri kaydedici özelliğine sahip DEEPMAX Z1 ile kullanılır. Renkli haritalar oluşturmak için aşağıdaki özellikte ek bilgisayara ihtiyaç olacaktır:Windows XP SP2 ya da daha üstü; Vista; 7; (Microsoft markası olan), 1GB RAM, 100MB boş sabit disk alanı , 1024x768 ya da en az 16- bit’e kadar renk derinliği ile daha yüksek ekran çözünürlüğü. Bahsi geçen ilave bilgisayar bu sete dahil değildir.


LORENZ DEEPMAX Z1 AKSESUAR LİSTESİ (opsiyonel )
 • 26cm tek (single) başlık (siyah, açık stil )
 • 26cm çift (double) D başlık (beyaz, açık stil )
 • 35cm tek (single) başlık (siyah, açık stil )
 • 35cm çift (double)  D başlık (gri, açık stil )
 • 45cm tek (single)  başlık (siyah, açık stil )
 • 26-45 cm başlıklar için Telescopic S pole ( üç cubuklu / three rods )Telescopic S pole için alt fibreglass çubuk ( vidaları dahil)
 • 1m x 1m çerçeve başlık: kablolu, demonte edilebilir ve iki adet taşıma askısı vardır
 • 1m x 1m çerçeve başlık için taşıma çantası
 • 1m x 1m double çerçeve başlık seti: iki 1m x 1m çerçeve başlık; 0,6m uzunluğunda 4 adet monte aparatı; üç konektörlü bir Y-adaptör kablosu; iki taşıma askısı
 • Double (çift) çerçeveler için üç konektörlü Y- adaptör kablosu
 • 1,5x1,5m çerçeve başlık için Universal kablo başlık 6m perimeter
 • 1x1m veya 2x2m çerçeve başlık için Universal kablo başlık   8m perimeter
 • 1,5x1,5m veya 3x3m çerçeve başlık için Universal kablo başlık   12m perimeter
 • Çerçeve veya kablo başlıklar için 5m uzunluğunda uzatma kablosu
 • Z1 Şarj edilebilir harici NiMH batarya 12V/ 9,5Ah
 • Z1 Hızlı Şarj cihazı 3,5A geniş kapsama alanlı AC girişli 100-240V Euro bağlantı kablosu ile birlikte
 • Z1 Araba için hızlı şarj cihazı 2A DC girişli 10-30V
 • Z1 Veri transferi için USB adaptör kablosu


ÜRÜN RESİMLERİ
 
Copyright 2015. İstanbul Dedektör Merkezi Define ve Altın Arama Dedektörleri
İçeriğe dön | Ana menüye dön