Lorenz X6 Derin Aramalı Define Arama Dedektör Orjınal Alman Dedektör - İstanbul Dedektör Teknolojileri Merkezi

Ürün Ara
İçeriğe git

Ana menü:

Lorenz X6 Derin Aramalı Define Arama Dedektör Orjınal Alman Dedektör

Define Dedektörü > Dedektörler > Lorenz Dedektör

X6 Veri Kaydedici YALNIZ DEEPMAX X6 Serisinin dahili bir özelliğidir!
Lorenz DEEPMAX X6 ile renkli haritalar, görüntü, yüzey ya da eşyükselti haritaları oluşturmak için ilave Donanım ve Yazılım gereklidir. Siz zemini incelerken son derece gelişmiş veri kaydedici işlevi, tercih edildiğinde, eş zamanlı olarak altı kanallı veri toplayarak bilgileri hafızaya kaydeder.
Alan verisi toplandıktan sonra, Surfer 8 Yazılımı USB Çubuğunda saklanan verileri bilgisayar üzerinde birkaç dakika içinde kolaylıkla ve doğru olarak renkli haritalara, eşyükselti, yüzey, görüntü ya da vektör haritalarına dönüştürür.
Zeminin ne kadar mineralize olduğuna ya da yakın çevredeki farklı metal sayısına bakmaksızın, bu yeni cihaz zorlu çevre koşullarında bile en iyi sonuçları sağlar. Operatör hataları ya da yakındaki metal nesnelerden gelen aşırı yük sinyalleri gibi ya da çevresel koşulların neden olduğu hatalar, altı kanal karşılaştırılırken anında fark edilir. Profesyonel kullanıcılar için, GPS ve çeşitli DEEPMAX X6 detektörlerinden konumlandırma verilerinin saklanması için ilave donanım ve yazılım mevcuttur.
Dedektör daha ufak arama başlıkları ile kullanılabilir, ancak veri kaydedici işlevi esas olarak en az 6cm x 6cm ebadında daha büyük metal nesneler için geliştirilmiştir.  Bu nedenle en iyi sonuca ulaşmak için 1m x 1 m ya da daha büyük çerçeveler kullanılmalıdır.

X6 Veri Kaydedici YALNIZ DEEPMAX X6 Serisinin dahili bir özelliğidir!
Teknik Özellikler
Altı kanallı veri toplama; üç Gecikme kanalı, iki Zemin kanalı, bir Hedef Sınıflandırma kanalı
Depolama ortamı: USB Çubuğu (2.0)
Alan sayısı (yalnız bir USB Çubuğu): 99
Örnekleme oranı saniyede 16 örnek
Çözünürlük: 24 bit
GPS destekli
USB kablosu ile Internetten software yükleme
LCD ekran
Stereo Kulaklık
Veri kayıt yazılımı - tek kullanıcı lisansı
USB--Jack ile GPS modülü
GPS destekli Data Logger (Veri Kayıt Sistemi) içeren kontrol kutusu

Lorenz DEEPMAX X6 ile renkli haritalar, görüntü, yüzey ya da eşyükselti haritaları oluşturmak için ilave  Donanım ve Yazılım gereklidir. Siz zemini incelerken son derece gelişmiş veri kaydedici işlevi, tercih edildiğinde, eş zamanlı olarak altı kanallı veri toplayarak bilgileri hafızaya  kaydeder.
Alan verisi toplandıktan sonra, Surfer 8 Yazılımı USB Çubuğunda saklanan verileri bilgisayar üzerinde birkaç dakika içinde kolaylıkla ve doğru olarak renkli haritalara,  eşyükselti, yüzey, görüntü ya da vektör haritalarına dönüştürür.
Dolayısıyla ilave bir Scripter Yazılımı, altısı iki boyutlu altısı üç boyutlu olmak üzere her alanla otomatik olarak on iki harita oluşturur. Böylece  operatör farklı gridding ve haritalandırma yöntemleri arasından tercih yapabilir.

Aksesuarlar
Çerçeve Başlık 1mx1m
Arama Bobini 35cm DD
Batarya 12V
Şarjör 100-240V
Kulaklıklar Stereo
Taşıma Çantası Ayarlanabilir Omuzluk ve kemer kayışı
Ek donanımlar
26cm arama başlığı
26cm DD arama başlığı
35cm arama başlığı
45cm arama başlığı
1 x1m çift çerçeveli arama başlığı
8m universal kablo başlık
12m universal kablo başlık
5m uzatma kablosu çerçeve başlık için
Ek batarya paketi

Lorenz Detecting Systems tarafından geliştirilen yeni Veri Kaydedici Donanımı ve Yazılımı öncelikle kullanım kolaylığı sunar, son derece hassas çalışır ve ekonomiktir. DEEPMAX X6 yalnız birkaç kontrol düğmesi ile veri toplama hem yeni başlayanlar için hem de mühendisler, jeologlar, arkeologlar,  bilim insanları ve daha pek çokları gibi profesyoneller için zevkli hale gelir. Kullanıcılar çoğunlukla dökülen atıklar, göktaşları, patlamamış mühimmat ya da kayıp  uçakları araştırırlar.Gereksiz işlevler ile operatörün aklı karışmaz. Çeşitli yollarla zemin incelemesinde, eş zamanlı olarak altı farklı harita oluşturulur. Elektronik analiz yöntemine  bağlı olarak her bir tarama/harita farklıdır, bu nedenle farklı hassasiyet aralıkları vermenin yanı sıra zeminde gömülü muhtemel metal türü için de anahtar olabilir. Örneğin metal nesneler ile zemin koşullarının vereceği işaretlerde bariz bir faklılık vardır. Taramalardaki parazit alanları doğrudan farklı metallere ya da zemin sinyallerine neden olabilir,  dolayısıyla çeşitli şekillerde sınıflandırılabilir. Dolayısıyla operatör yalnız farklı tarama/haritaları karşılaştırarak en çok ilgilendiği hedefler arasında seçim yapmak için farklı taramaları kendi yararına kullanabilir. Üç gecikme kanalı, ufak ve büyük metal nesnelere farklı hassasiyet içeren haritalar oluşturur.

ÜRÜN RESİMLERİ
 
Copyright 2015. İstanbul Dedektör Merkezi Define ve Altın Arama Dedektörleri
İçeriğe dön | Ana menüye dön