Kronos Alan Tarama Uzun Menzilli Define Arama Cihazı - İstanbul Dedektör Teknolojileri Merkezi

Ürün Ara
İçeriğe git

Ana menü:

Kronos Alan Tarama Uzun Menzilli Define Arama Cihazı

Define Dedektörü > Alan TaramalarKRONOS MF 900 ALAN TARAMA CİHAZI

           Uzun menzilli Alan Tarama Cihazı ‘’ KRONOS MF 900 ‘’  define ve maden arayıcılarının büyük alanları kolayca taramaları için tasarlanmıştır. Geleneksel alan tarayıcıların aksine Kronos MF 900 nesneleri tek tek tespit ederken aynı zamanda hem derinlik alma hemde metal cinsini tespit etme imkanı tanır. Geliştirilmiş mikro işlemci programı sayesinde her türlü mineral alan etkisini yok ederek en doğru tespiti sağlar.
           Kronos MF 900  de İyonik algılanma ve manyetik alan sapması yöntemi ile biyonik algılama bir arada kullanılmıştır. İyonik algılamada uzun süre toprak altında kalan metallerin yaydığı iyonik dalgalar tespit edilirken, manyetik algılama yöntemi ile bu metallerin derinlikleri ve cinsleri kolaylıkla anlaşılabilir.

           Kronos MF 900 Geniş arazilerde sizi kısa sürede hedefe yönlendirir. Metal dedektörleri ile taramanızın günler alacağı alanları birkaç dakikalık sürede tarayabilir. Gömülü metalleri tek tek tespit edebilirsiniz. İçinde hazır halde bulunan 4 ayrı programdan birini seçin ve aramaya başlayın. Gerekli durumlarda su bulmak için dahi kullanabileceğiniz bu harika programlar size zahmetsiz arama imkanı sağlayacaktır. Kalibrasyon, toprak ayarı, mineral için ek bir eliminatör vb hiçbir uğraşa yada ek  bir cihaza  ihtiyacınız yok.  ‘’ Aç ve ara ‘’ her şey bu kadar kolay.Ürün Resimleri
 
Copyright 2015. İstanbul Dedektör Merkezi Define ve Altın Arama Dedektörleri
İçeriğe dön | Ana menüye dön