Derin Arama Dedektörü Jeosonar 3d Çift Sistem Avcısı Define Dedektörü - İstanbul Dedektör Teknolojileri Merkezi

Ürün Ara
İçeriğe git

Ana menü:

Derin Arama Dedektörü Jeosonar 3d Çift Sistem Avcısı Define Dedektörü

Define Dedektörü > Dedektörler > Makro Dedektör

3D Dedektör jeosonar

Jeosonar 3D Derin Ayrımlı Dedektör

METAL VE BOŞLUK TESPİTİNDE ÜSTÜN TEKNOLOJİ

Jeosonar derin dedektör

3D Grafik Özelliği, Hedef Derinliği verebilme, Altın Değerli ve Değersiz Metalleri Ayrıt Edebilme, Gelişmiş Toprak Ayarı,

  • Derin arama dedektörüJeosonar Başlıkları
  • Define arama dedektörü
  • Boşluk tespiti yapar
  • Metal ayırımı yapar
  • Demir ret özelliğine sahip
  • Ekranlı dedektör
  • 3D sinyal grafiği verir
  • Derinlik tespiti yapar


Jeosonar 3D (Üç Boyutlu) Çift Sistem ileri teknoloji ile üretilmiş en gelişmiş metal ve boşluk tespiti yapabilen dedektör sistemidir. Derin dedektör sınıfında olan Jeosonar 3D Çift Sistem, yeraltında tespit ettiği metal hedefleri Altın, Değerli, Değersiz ve Çelik olmak üzere dört grupta İnceler. Metal tespiti ve değerlendirmedeki başarısının yanı sıra, Boşluk tespit edebilme yeteneği ile de mağara, mahzen, tünel, sığınak ve mezar gibi yapıları kullanıcısına arama esnasında gerçek zamanlı olarak bildirir. Yeraltında tespit ettiği hedeflerin 2D sinyal grafiğini gerçek zamanlı olarak çizebilen Jeosonar 3D Çift Sistem, bu güne kadar üretilen görüntülü sistemler içinde en gelişmiş olanıdır. Çok fonksiyonlu arama ve tespit özellikleri ile en zorlu zemin yapılarında, çok yoğun mineralli ortamlarda dahi kullanıcısının rahatlıkla arama ve araştırma yapabilmesine olanak sağlar. Amatör ve profesyonel tüm kullanıcıların rahatlıkla kullanabilmesi için özel olarak tasarlanan ara yüzleri ve pratik arama ekranı onu diğer dedektörlerden farklı kılan özelliklerin başında gelir. Benzersiz bir derinliğe ve mükemmel bir metal ayrımına sahip olan bu sistem, aynı zamanda hedefin derinliğini de çok hassas bir şekilde verebilir. Hedef metal veya boşluk, küçük veya büyük olsun Jeosonar 3D Çift Sistem kullanıcısına hedefin ne kadar derinlikte olduğunu “cm” cinsinden bildirir. Jeosonar 3D Çift Sistem arama ve araştırma ihtiyaçlarınıza üç farklı arama anteni ile cevap veriyor. Bu Sistemi satın aldığınızda aslında üç dedektöre birden sahip olmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız. Daha derin aramalar için toprak altında uzun süredir duran ve etrafında manyetik alan (oksit) oluşturmuş metallerde etkili, ayrıca yüzeysel, küçük ve atık metalleri görmeden arama yapabileceğiniz 60x100 cm ölçülerinde iki kişi tarafından kullanılan Derin Arama Anteni. Genel maksatlı aramalarınızda kullanabileceğiniz 36x44 cm ölçülerinde Genel Arama Anteni. Tek para ve mahzen gibi kapalı alanlarda etkili 21x31,5 cm ölçülerinde Küçük Arama Anteni ile daha önce kimsenin keşfedemediği derinliklerde araştırma yapıp kimsenin ulaşamadığı hazinelere ulaşmanın heyecanını yaşayacaksınız.


3D GRAFİK GÖRÜNTÜLÜ METAL VE BOŞLUK TESPİTİ

Daha fazla derinlik için özel olarak tasarlanmış 100x60 cm ebadındaki Derin Arama Anteni ile geniş alanları ve derindeki hedefleri kolayca tarayıp tespit edebilirsiniz. Çok rahat ve pratik bir kullanıma sahip Derin Arama Anteni, yüzeydeki gazoz kapağı, çivi gibi değersiz küçük metal atıklara takılmadan en mineralli zemin yapılarında bile mükemmel sonuçlar alabilmeniz için üretildi. Üstün metal ayırma yeteneği onu diğer büyük arama antenlerinden ayıran en büyük farkıdır. Metalleri altın, değerli, değersiz ve çelik olarak dört grupta ayırabilir, yan yana duran metalleri yüzde oranları ile verebilir. Derin Arama Anteni ile metalleri tespit edebildiğiniz gibi boşlukları da rahatlıkla tespit edebileceksiniz. Mağara, mahzen, tünel ve sığınak gibi başka hiçbir dedektör ile tespit edemeyeceğiniz hedefleri benzersiz 3D özelliği ile görüntülü olarak tespit edebilmenin keyfini yaşayacaksınız.

Jeosonar Metal Ayrımı ve Derinlik

MÜKEMMEL METAL AYIRIMI VE BOŞLUK TESPİTİ

Jeosonar 3D Çift Sistem mükemmel bir 3D sisteme, derin arama sistemine ve çok pratik bir LED (Işıklı) sisteme sahiptir. LED sistemde Derin ve Genel Arama Anteni ile arama yapamadığınız alanlarda, duvar ve yamaç aramalarında tek para ve yüzeysel aramalarda hızlı ve etkili aramalar yapabileceksiniz. Metal ayırımlı olarak hazırlanan bu pratik dedektör arama ve araştırmalarınızda en pratik yardımcınız olacak. Elceğin üst kısmında yer alan LED panoda sol taraf boşluk sinyalleri, sağ tarafda metal sinyalleri yer alır. Işık ikaz sistemi dışında boşluk ve metal hedefler için iki farklı ses tonu ile kullanıcının her ortamda rahat algılama yapabilmesine olanak sağlar.

Tek Para Algılama Dedektörü

Resim Galerisi
Arama Başlıkları ve Aks
Teknik Özellikler
Jeosonar 3D Kullanım ve Tanıtım Videosu
Jeosonar Dedektör Videosu 3d derin arama dedektörü

Deephunter 3D Derin ve Tek Para Arama Dedektörü

Deephunter®, derin define, boşluk ve tek para dedektörünü tek bir cihazda birleştiren dünyadaki ilk ve tek metal dedektörüdür. Mod 1 (sallamasız) ile büyük defineleri, Mod 2 (sallamalı) ile de tek para ve küçük objeleri inanılmaz derinliklerden tespit eder. deephunter®, tüm kullanıcıların hayallerindeki hızlı ve derin dedektör teknolojisidir.

Hemen gönderilebilir
6,400.00 ₺ Ekle

Jeosonar 3D Dedektör Görüntülü Arama Cihazı

Ucuz ve derin arama yapmak için altın demir ve değerli metal ayrımlı define dedektörü 3 bobinli derinlik göstergeli dedektör

Hemen gönderilebilir
4,250.00 ₺ Ekle
Makro Racer 2

Makro Racer 2

RACER 2 benzersiz performansı, Notch Filter (Lokal ID Filtreleme), Iron Audio (Demir Sesi), Tone Break (Ton ID Aralığı), iSAT (Intelligent Self-Adjusting Threshold) gibi yeni özellikleri, geliştirilmiş ayrım yeteneği, yeni derin arama modu (DEEP) ve su geçirmez arama başlığı ile eski yeni tüm RACER kullanıcılarını bir kez daha kendine hayran bırakacak.

Hemen gönderilebilir
2,800.00 ₺ Ekle
Jeosonar 3D Kullanım ve Tanıtım Videosu
Jeosonar Dedektör Videosu 3d derin arama dedektörü Metal ayrım özelliği

Jeosonar 3D dedektör Etiketler : derin dedektor, profesyonel dedektor, altin dedektoru, tek para dedektoru, define dedektoru, dedektor fiyatlari, bosluk ve derinlik gosteren dedektor, 3d dedektor, makro dedektor fiyatlari, altin dedektor fiyatlari, define dedektor fiyatlari, jeosonar dedektor, altin arama cihazi, define arama cihazi, jeosonar 3d dedektor,

 
Copyright 2015. İstanbul Dedektör Merkezi Define ve Altın Arama Dedektörleri
İçeriğe dön | Ana menüye dön