Jeosan Dedektör Endüstriyel Baca ve Kapak Dedektörü - İstanbul Dedektör Teknolojileri Merkezi

Ürün Ara
İçeriğe git

Ana menü:

Jeosan Dedektör Endüstriyel Baca ve Kapak Dedektörü

Endüstri Dedektörü > Boru ve Kapak Dedektörü
Ürün ResimleriJEOSAN - Yeraltı ve Asfalt Altında Kalmış Metalleri Kolaylıkla Bulabiliriniz...

Belediyeler, inşaat, yol yapım, elektrik, telekomünikasyon, doğalgaz firmaları ve diğer endüstriyel alanlardaki ihtiyaçlar için özel olarak geliştirilen yüksek teknoloji ürünü bir metal dedektörüdür.
Rögar kapakları, kablo yolları, boru hatları gibi tüm altyapı çalışmalarında alınan başarılı sonuçlar ile bu sektörlerdeki profesyonellerin en büyük yardımcısıdır.
Endüstriyel kullanım için özel olarak üretilmiş Jeosan, metal arama, boşluk ve zemin değişiklikleri gibi önemli bilgileri sunan kullanımı kolay profesyonel bir dedektördür. Özellikle belediye, doğalgaz dağıtım ve telekom gibi resmi kuruluşlar tarafından rögar kapakları, kablo yolları, boru hatları, tünel, boşluk, vb. hedefleri tespit etmedeki becerisi sebebiyle tercih edilmektedir.
Yüksek geçirgenliğine bağlı olarak, mermer, taş ve beton gibi sert katmanlardan kolayca sinyal geçirebilir. Boşluk tespit özelliği ile de yer altındaki tünel ve mahzenleri tespit edebilmektedir. Jeosan, bütün bu üstün özellikleri ve güçlü algılama yeteneği nedeniyle sanayiciler, müteahhitler, zemin araştırmacıları ve tesisatçılar tarafından tercih edilmektedir. Dolayısıyla yapımcı firmaların vazgeçemedikleri yardımcı bir iş aracıdır


 
Copyright 2015. İstanbul Dedektör Merkezi Define ve Altın Arama Dedektörleri
İçeriğe dön | Ana menüye dön