Define ve Metal Arama Dedektörleri Fiyatları - İstanbul Dedektör Teknolojileri Merkezi

Ürün Ara
İçeriğe git

Ana menü:

Define ve Metal Arama Dedektörleri Fiyatları

Define Dedektörü
Türkiye'nin En Büyük Detektör Satış Mağazası İstanbul Dedektör

Define AramaMetal dedektör dünyamıza hoşgeldiniz. Bizim sattığımız ve dünyada en çok kullanılan metal arama dedektörlerine ulaşmak için üreticilerin logolarına tıklayarak dedektörlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Logolarını gördüğünüz büyük dedektör firmalarının detektörlerini showroomu ziyaret edip dedektörlerini test edebilirsiniz. Türkiye'nin en kapsamlı metal detektör satış merkezine tüm ürünleri mesai saatleri içerisinde test edebilirsiniz.

Mesai saatlerini öğrenmek için 0212 221 58 21 veya 0212 221 90 17 numaralı telefon bize ulaşabilir yada info@istanbuldedektor.com adresine mail atabilirsiniz. Aşağıda Logolarının gördüğünüz detektör üreticilerinin ürünlerinin stoklarımızda olup olmadağını gene yukarıdaki telefon ve mail adresinden öğrenebilirsiniz. Eğlenmek ve gizli hazineleri tespit edebilmek için sizin için seçtiğimiz dedektör modellerimiz inceleyebilirsiniz. Başlıca Dedektör Markalar ; Garrett, XP Metal Dedektör, Minelab, Whites, C.Scope, Makro, Nokta, Adrenalin, Alan tarama Cihazları, Tesero Dünya çapında üretilen ve stoklarımızda satışa sunuduğumuz geniş dedektör yelpazemiz ile Ofis Showroomumuza Bekleriz.

Makro Dedektörler

makro define dedektörü

Minelab Dedektörler

Minelab Define Dedektörü

Garrett Dedektörler

Garrett Define Dedektörü

White's Dedektörler

Whites Define Dedektörü

Nokta Dedektörler

Nokta Define Dedektörleri

XP Dedektörler

Xp Define Dedektörleri

Lorenz Dedektörler

Lorenz Define Dedektörü

Fisher Dedektörler

Fisher Define Dedektörü

Teknetics Dedektörler

Teknetics Define Dedektörleri

Aka Dedektörler

Aka Define Dedektörü

C.Scope Dedektörler

C.Scope Define Dedektörü

EFX Dedektörler

Ground Efx Define Dedektörü

Golden Mask Dedektörler

Golden Mask

Adrenalin Dedektörler

Adrenalin Detektör

Alan Tarama Dedektörleri

Alan Tarama Define Dedektör

Lazer Tarama Dedektörü

Lazerli Define Detektörü

BU BÖLÜMDE BULACAĞINIZ TÜM MAKALELER, BİLGİLENDİRME AMAÇLI OLUP,ZİYARETÇİLERİMİZİN EN İYİ ANLAYABİLECEĞİ ŞEKİLDE HAZIRLANMIŞTIR.


Define dedektörleri genel olarak metal dedektörleri sınıfına girerler. Altın, gümüş, bronz ve bakır gibi metal kütleleri ve boşlukları derinden tespit edip ayrımını yapan dedektörlere genel olarak define dedektörü denir. Daha önce de değindiğimiz gibi bir çok farklı türde dedektörler mevcuttur. Define dedektörleri de “dedektör” olarak adlandırılan genel kavrama dahildir. Ancak define cihazları sadece metale karşı duyarlı olup hedefi bulmada önemli bir rol oynamakla kalmıyor, aynı zamanda bazı üst segment define cihazları “boşluk” denen yer yapısı değişikliklerini fark ederek kullanıcısına bildirebiliyor.

Bu da bu tür cihazları çok özel kılmaktadır. Bir define ararken yer yapısındaki değişimleri gözlemleyebilmek, dehliz, çukur, kuyu hatta yer altında kalmış bir oda ya da kulübe, tünel, yer altı derelerini fark edebilmesi ve kullanıcısının bilgisine rapor halinde sunabilmesi bu tür cihazları eşsiz bir dedektör yapmaktadır.

Her dedektörün kendi segmentinde üstün yanları vardır. Kullanıcı ihtiyacını iyi belirlemeli ve kendisine konu ile ilgili destek verebilecek kişi ya da firmayı doğru seçebilmelidir.
 
Copyright 2015. İstanbul Dedektör Merkezi Define ve Altın Arama Dedektörleri
İçeriğe dön | Ana menüye dön