Makro CF77 Tek Para ve Sikke Aramalarında Ayrımlı Dedektör - İstanbul Dedektör Teknolojileri Merkezi

Ürün Ara
İçeriğe git

Ana menü:

Makro CF77 Tek Para ve Sikke Aramalarında Ayrımlı Dedektör

Define Dedektörü > Dedektörler > Makro Dedektör

CF77 Makro dedektör fiyatları
makro-cf77-dedektör-fiyat

CF77 Başlıca Özellikleri
  • Tek para dedektörü
  • Mineralli zeminler için uygun
  • Metal ayırımı yapar
  • Hobi dedektörü
  • Kolay kullanımlı dedektör
  • Ergonomik tasarıma sahip
  • Demir ret özelliği vardır
  • Uzun pil ömrü vardır
Fiyat : Standard 1400 TL, Pro 1900 TLYÜKSEK MİNERALLİ ZEMİNLERDE MÜKEMMEL PERFORMANS

CF77 üstün teknolojisi ile bir çok dedektörün aksine, zorlu zemin şartlarında bile stabil ve derin arama imkanı sunarak daha önce çalışamadığınız arazilerde bulunan altın, tek para, mücevher, kıymetli takı ve kalıntıları bulmanıza imkan sağlar.

HIZLI HEDEF TESPİTİ & DAHA DERİN ARAMA

Hız, derinlik, kararlılık ve stabil arama özellikleri ile kendi kategorisinde hiç bir dedektörle ulaşamayacağınız derinliklerdeki hedeflere rahatlıkla ulaşmanızı sağlar. Bütün bu özellikleri ile CF77, diğer cihazlar ile arama yapılan alanlardaki keşfedilememiş hedeflerin tespitini de yaparak sizlere yeni arama sahaları sunar.

makro dedektörARAMA BAŞLIKLARI
dedektör başlığı
CF77 her türlü zemine çok rahat nüfuz eden, su geçirmez, hafif ve dar alanlarda kolay hareket kabiliyeti sağlayan 23 cm - 28 cm ve 45 cm ölçülerinde 3 farklı D-D arama başlığına sahiptir. Bu sayede kayalık alanlar, yoğun mineralli zeminler, sürülmüş tarlalar, plaj ve atık metalli arazilere uygun başlık seçimi yaparak aramalarınızı sorunsuz şekilde sürdürmenize olanak tanır. Ayrıca derin arama başlığıyla da geniş alanları daha hızlı ve derin tarama imkânı sağlar.3 FARKLI SES TONU İLE METAL AYRIMI

CF77 metal ayrımı yapmadan benzersiz derinliklere ulaşabileceği gibi, sahip olduğu üstün metal ayırma yeteneğiyle de değerli, altın ve demir türü metalleri 3 farklı ses tonuyla kolaylıkla ayırt etmenize yardımcı olarak istenmeyen metallere boşa kazı yapmanızı önler.

dedektör


DEMİR SESİ
CF77 demir sesi açma kapama özelliğiyle yüksek mineralli alanlarda zeminden gelen demir sesini duymamanızı sağlar, aynı zamanda demir türü metallerin sesini tamamen kapatarak sadece değerli metalleri arama imkânı sunar.

dedektör ayrım


KOLAY KULLANIM & ERGONOMİK TASARIM


CF77 fonksiyonel yapısı, kullanım kolaylığı ve ergonomik tasarımı sayesinde uzun süreli aramalarda kullanıcıyı yormayan ve ekstra ayarlar ile vakit kaybettirmeyen yeni, orta ve profesyonel seviyelerdeki tüm kullanıcılara hitap eden, kullanıcı dostu bir metal detektörüdür.


dedektör


ARAMA MODLARI

CF77 GENEL bölümüyle ayrımsız ve maksimum derinlikte arama imkânı sağlar. MOD 1 ve MOD 2 bölümleriyle de yüksek mineralli zeminlerde oluşan hedef tespit zorluğunu ortadan kaldırıp sizlere ayrımlı ve stabil arama imkânı sunarak keyifli ve sorunsuz arama yapmanızı sağlar.


UZUN PİL ÖMRÜ


CF77 30 saate kadar arama yapma imkânı sunan 8 adet AA Alkalin pil ile tüm gün aramalarınızda şarj sorununu ortadan kaldırarak stressiz bir arama yapma imkânı sağlar ve hiçbir zaman aramalarınızı yarım bırakmaz.

Resim Galerisi
ÖZELLİKLER
Video Galeri


 
Copyright 2015. İstanbul Dedektör Merkezi Define ve Altın Arama Dedektörleri
İçeriğe dön | Ana menüye dön