Altın Dedektörleri Fiyatları Nedir nerede satılır - İstanbul Dedektör Teknolojileri Merkezi

Ürün Ara
İçeriğe git

Ana menü:

Altın Dedektörleri Fiyatları Nedir nerede satılır

Hakkımızda > Bilgi & Paylaşım

Altın dedektör fiyatları farklı mıdır?

Çok küçük altın parçacıklarını (cürufları) yoğun mineralli taş ve toprak yapısının altından dahi tespit edebilecek hassasiyette ve yetenekte olan ALTIN DEDEKTÖRÜ’nü üretebilmek için çok uzun süreçli bir AR-GE yatırımı gerekmektedir.

Hassas parçaların bir araya getirilip en uygun çalışacak şekilde dizayn edilebilmesi için gerekli alt yapı yatırımları, ileri teknoloji ekipmanları ve bunların getirdiği ek maliyetler, bu tür bir cihazın satış fiyatını doğrudan etkileyen faktörlerdir.

Bu süreci doğru yönlendirmek, üretimde tüm özel koşulları tam ve eksiksiz yerine getirebilmek ve her şeyden de önemlisi bunu sürdürülebilir kılmak ek maliyetler doğurmaktadır. Ancak bu tür cihazlara olan taleplerin fazlalığı, sürüm satışların yoğunluğu ve firmalar arasında yaşanan rekabet, fiyatları piyasa şartlarında en az kar marj sınırına doğru çekmektedir.

Bu sebep ile ALTIN DEDEKTÖRLERİ ulaşılmaz değillerdir. Ancak unutmamak gerekir ki; özellikle ALTIN CİHAZINI üretmek her firmanın sonuçlandırıp sürdürebileceği bir teknoloji değildir. Bu da üretici firmalar arasında belirgin bir fark doğurmaktadır.

Fiyat benzerliği bakımından altın dedektörlerine en yakın olan tek para dedektörleri, kendi alanlarında çok rağbet gören cihazlar olup, çeşitli firmaların pazar paylarında artış sağlayabilmek için yüksek maliyetlerine rağmen düşük kar marjları ile rekabet etmeleri son kullanıcı için fiyat ve performans bakımından olumlu etkiler yaratmıştır.

Bu durumda ileri teknoloji gerektiren tek para ve altın dedektörlerinin satış fiyatları oldukça makul seviyelere doğru gerilemiştir.

Hem maliyet açısından hem performans açısından zorda kalmamak için, özellikle altın dedektörü veya tek para dedektörü alırken yeni teknolojileri denemeyi ihmal etmeyiniz. Böylece daha yüksek bir teknolojiyi daha uygun fiyata alma şansına sahip olabilirsiniz.


Geri dönmek ve tüm dedektör makalelerini görmek için buraya tıklayınız...

 
Copyright 2015. İstanbul Dedektör Merkezi Define ve Altın Arama Dedektörleri
İçeriğe dön | Ana menüye dön