Signum Mft 7272 M Derin Tek Para Dedektörü Ayrımlı Arama - İstanbul Dedektör Teknolojileri Merkezi

Ürün Ara
İçeriğe git

Ana menü:

Signum Mft 7272 M Derin Tek Para Dedektörü Ayrımlı Arama

Define Dedektörü > Dedektörler > Aka Dedektör
aka signum dedektör

AKA Signum Tasarım ve Özellikleri

Tüm aka modellerinde olduğu gibi teslerimizde signum toprak yapısında gayet başarılıdır. Mineralli topraklarda otomatik zemin tanıma özelliği sayesinde zahmetsiz arama yapabilirsiniz. Klasik dedektörlerde sürekli toprak ayarı yaparken aka signum modelinde toprak ayarını dert etmenize gerek yoktur. Metal ayrım konusunda yüksek doğrulur oranı ile kendi sınıfındaki dedektörlerden bir gömlek üste diyebiliriz.

Aka Signum dedektör kullanım açısında çok ama çok pratiktir. Tüm özellikleri paneldeki tuş takımlarından kolaylıkla yapabilirsiniz. Aka Signum modelinde kullanıcı kendine has arama proğramları yapabilir. Kendi arazisine göre dedektörü ayarlayabilir ve daha sonraki aramalarda zahmetsizce hazır arama proğramlarını kullabilirsiniz. Signum Modelinde tek tuşla ayrım ayarına geçebilir niye tek tuşla hedef noktalama özelliğinden yararlanabilirsiniz. Kıyasladığımız bir çok modele göre tek para derinliği gayet başarılıdır. Arazide tahmin edilebilir tek para derinliği 50 ile 85 cm arasıdır. Aka signum bu derinliklere ulaşarak klasik dedektörlerin çekemediği ufak nesneleri rahatlıkla tespit eder.

Metallerde verdiği faklı ses tonları ile kullanıcıyı toprak altındaki metaller hakkında bilgilendirir. Ayrıca digital ekranı ile ayrım özelliğinin klasik dedektörlere göre dahada netleştirir.

Özel olarak geliştirilmiş S argoritma sayesinde metallerden aldığı sinyalleri dahada netleştirerek ayrım özelliğine ekstra güç saglar. Özel
SFT teknolojisi ile 1 ila 30 kHz arasın frekans ile çalışarak çok aşırı mineralli toraklarda yüksek performans sağlar. 
Copyright 2015. İstanbul Dedektör Merkezi Define ve Altın Arama Dedektörleri
İçeriğe dön | Ana menüye dön