Adrenalin Pulse ID Derin Arama Dedektör - İstanbul Dedektör Teknolojileri Merkezi

Ürün Ara
İçeriğe git

Ana menü:

Adrenalin Pulse ID Derin Arama Dedektör

Define Dedektörü > Dedektörler > Adrenalin Dedektör

ADRENALİN PULSE ID DEDEKTÖRAdrenalin Mühedislik tarafından  geliştirilen Pulse ID  teknolojinin ulaştığı en üst seviye define dedektörüdür.  Adrenalin Pulse ID  farklı 2 arama  modu içermektedir.  Metal arama modu  metalin cinsini ve derinliğini lcd ekranda rakamsal veri olarak belirtebilmektedir. Boşluk arama modu boşluğun ebatını tahmini derinliğini lcd ekranda grafik şekil yardımı ile belirtebilmektedir.  Adrenalin Pulse ID gelişmiş özelliklerini size çok keyifli  ve kolay kullanım rahatlığı ile sunabilen ilk define dedektörü  modelidir.  Özellikle hiç dedektör kullanmamış kişiler ve  amatör kullanıcılar dahi sadece 5 dakika içerisinde Adrenalin Pulse ID' nin tüm özelliklerini öğrenebilecek ve arama yapmaktan keyif alacaktır.

Metal Arama Modu:Adrenalin Pulse ID,  çok gelişmiş ve aynı zamanda çok kolay kullanıma sahip bir define dedektörüdür.  Gelişmiş  metal ayrım özelliği sayesinde derinde bulunan hedeflerin metal cinsini  hiçbir işlem yapmadan 0-99 rakansal değerler arasında size bildirecektir.  Tespit edilen hedefin derinliğini metre ölçü biriminden rakamsal değer olarak lcd ekranda kullanıcısına bildirmektedir.

Metal Değerleri:

      00 –  35 =   Bakır, Prinç, Bronz
    35 – 45 =  Gümüş, Aliminyum, Kurşun
45 – 60 =  Demir, Çelik
    60 – 75 =  Büyük Demir, Büyük Çelik
    75 – 98 =  Altın, Platin


Boşluk Arama Modu:


Adrenalin Mühendislik tarafından geliştirilen Düşük Frekanslı Ground Penetrating Radar özelliği sayesinde ilk defa bir metal dedektör açık veya kapalı olan mezar, mahsen, tünel gibi boşlukları lcd ekranda grafik şeklinde tespit edebilmektedir 
Copyright 2015. İstanbul Dedektör Merkezi Define ve Altın Arama Dedektörleri
İçeriğe dön | Ana menüye dön